The Protector

The Protector

Dec. 14, 2018
Your rating: 0
10 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Seasons and episodes

3Season 3 Mar. 06, 2020

Creator

Cast

Çağatay Ulusoy isHakan Demir
Hakan Demir
Hazar Ergüçlü isZeynep Erman
Zeynep Erman
Okan Yalabık isFaysal Erdem
Faysal Erdem

Video trailer

Synopsis

Zeynep dhe Hakan garojnë me kohën për të gjetur Nisanin, një kimiste e cila është shpresa e tyre e vetme për një kurë..

The Protector
The Protector
The Protector
The Protector
The Protector
The Protector
Original title Hakan: Muhafız
TMDb Rating 7.4 307 votes
First air date Dec. 14, 2018
Last air date Jul. 09, 2020
Seasons 4
Episodes 32
Average Duration 45 minutes

Similar titles

The Dead Lands (2020)