The Dead Lands (2020)

The Dead Lands (2020)

Jan. 23, 2020
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 23, 2020
10

Creator

Cast

Video trailer

Synopsis

Waka, një luftëtar i vrarë Māori u kthye nga Jeta e Përtejme, dhe Mehe, një grua e re e vendosur, filluan një kërkim për të gjetur që “theu botën” dhe si të mbyllte thyerjen midis të gjallëve dhe të vdekurve.

The Dead Lands (2020)
The Dead Lands (2020)
The Dead Lands (2020)
The Dead Lands (2020)
Original title The Dead Lands
TMDb Rating 7.9 21 votes
First air date Jan. 23, 2020
Last air date Mar. 05, 2020
Seasons 1
Episodes 8

Similar titles

The Protector