What's happening?

Video Sources 622 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminconsob.vip
UFO (2018)

UFO (2018)

Sightings are never a coincidence. The cover-up ends here.Sep. 04, 2018United States88 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një student kolegji, i cili sheh një UFO, përdor aftësitë e tij të jashtëzakonshme të matematikës për të hetuar pamjet me miqtë e tij, ndërkohë që FBI-ja i ndjek nga afër.

UFO (2018)
UFO (2018)
UFO (2018)
UFO (2018)
UFO (2018)
Original title UFO
IMDb Rating 6.2 8,042 votes
TMDb Rating 7 328 votes

Director

Cast

Gillian Anderson isDr. Hendricks
Dr. Hendricks
David Strathairn isFranklin Ahls
Franklin Ahls
Alex Sharp isDerek Echevaro
Derek Echevaro
Ming Wang isFlight Attendant (uncredited)
Flight Attendant (uncredited)

Similar titles

Indemnity 2022
The Brave One (2007)
Kimi 2022
TQM 2022
Glass (2019)
Guns Akimbo (2020)
A Prayer Before Dawn (2017)
Parasite (2019)
Kim Possible (2019)
Stuber (2019)
Beacon Point (2016)
Spider-Man: Far from Home (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website