What's happening?

Video Sources 34 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Server 1
TQM 2022

TQM 2022

Feb. 14, 2022Unknown79 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një nga psikiatret më prestigjioze në Meksikë vendos të vërë në provë tre fëmijët e saj për të parë se si do të veprojnë për të fituar trashëgiminë e tyre. Gjithçka ndërlikohet kur në lojë futet një nga pacintët e saj..

TQM 2022
TQM 2022
Original title TQM
IMDb Rating 5.2 333 votes
TMDb Rating 5.7 3 votes

Director

Cast

Similar titles

Marrowbone (2017)
The Brave One (2007)
The Invisible Man (2020)
Stuber (2019)
The Batman 2022
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
Parasite (2019)
Joker (2019)
Del Playa (2017)
The Ledge 2022
Glass (2019)
Gotti (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website