What's happening?

Video Sources 642 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminfcb.life
The Realm (2018)

The Realm (2018)

Kings fall. Realms endure.Sep. 28, 2018Spain, France132 Min.
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Manueli është një politikan i prishur, i cili bën një jetë luksoze me para të fituara nga haraçi që u merr të tjerëve. Manueli merret me ryshfete, zhvat dhe paguan këdo që kërcënon të ekspozojë aktivitetet e rrethit të tij të brendshëm. Kur ai vendos të heqë dorë nga një rast i kontratave mashtruese të qeverisë, gjërat komplikohen, dhe ai vendos të shesë partinë e tij për t’i shpëtuar burgut. Por ky është një vendim që vë në rrezik shumë jetë.

The Realm (2018)
The Realm (2018)
The Realm (2018)
The Realm (2018)
Original title El reino
IMDb Rating 7.2 5,101 votes
TMDb Rating 7.1 324 votes

Director

Cast

Similar titles

Marrowbone (2017)
Irreplaceable You (2018)
A Violent Separation (2019)
Higher Power (2018)
TQM 2022
Indemnity 2022
King Lear (2018)
Bullet Head (2017)
Glass (2019)
The Prime Minister (2016)
Joker (2019)
Parasite (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website