What's happening?

Video Sources 486 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
The Prime Minister (2016)

The Prime Minister (2016)

Mar. 02, 2016115 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Kryeministri belg është rrëmbyer dhe gjen gruan dhe fëmijët e tij të marrë si peng. Nëse ai dëshiron t’i shohë ata përsëri – të gjallë – ai duhet të vrasë personin që po takohet po të njëjtën ditë më vonë. Dhe ai person nuk është askush tjetër përveç se … presidenti i Shteteve të Bashkuara.

The Prime Minister (2016)
The Prime Minister (2016)
Original title De Premier
TMDb Rating 5.7 62 votes

Director

Cast

Koen De Bouw isPrime Minister
Prime Minister
Saskia Reeves isPresident
President
Adam Godley isChief of security
Chief of security
Nathan Wiley isSecret service agent #1
Secret service agent #1
Tine Reymer isChristine
Christine
Truus de Boer isEuro Minister
Euro Minister

Similar titles

Stuber (2019)
Glass (2019)
Brothers’ Nest (2018)
Kimi 2022
Gotti (2018)
The Spy Gone North (2018)
Cam (2018)
A Violent Separation (2019)
The Brave One (2007)
The Batman 2022
The Invisible Man (2020)
The Commuter (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website