What's happening?

Video Sources 910 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminfcb.life
The Commuter (2018)

The Commuter (2018)

Lives are on the lineJan. 11, 2018France, United States104 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një biznesmen, në shtëpinë e tij të pushimit, përfshihet padashje në një komplot kriminal që kërcënon jo vetëm jetën e tij, por edhe jetën e atyre që e rrethojnë.

The Commuter (2018)
The Commuter (2018)
The Commuter (2018)
The Commuter (2018)
The Commuter (2018)
Original title The Commuter
IMDb Rating 6.3 93,653 votes
TMDb Rating 6.3 3,671 votes

Director

Cast

Liam Neeson isMichael MacCauley
Michael MacCauley
Patrick Wilson isAlex Murphy
Alex Murphy
Sam Neill isCaptain Hawthorne
Captain Hawthorne
Adam Nagaitis isConductor Jimmy
Conductor Jimmy

Similar titles

Higher Power (2018)
Kim Possible (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
Guns Akimbo (2020)
UFO (2018)
City of Lies (2019)
Del Playa (2017)
Beauty and the Dogs (2017)
The Realm (2018)
The Spy Gone North (2018)
Bright (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website