What's happening?

Video Sources 525 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
The Brave One (2007)

The Brave One (2007)

How many wrongs to make it right?Sep. 12, 2007United States122 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një grua lufton të shërohet nga një sulm brutal duke përgatitur një mision për hakmarrje.

The Brave One (2007)
The Brave One (2007)
The Brave One (2007)
The Brave One (2007)
Original title The Brave One
IMDb Rating 6.7 56,826 votes
TMDb Rating 6.5 737 votes

Director

Neil Jordan
Director

Cast

Similar titles

Joker (2019)
TQM 2022
Escape Room (2019)
Phantom Thread (2017)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
Creed 2 (2018)
Parasite (2019)
Cold Skin (2017)
Brothers’ Nest (2018)
Bright (2017)
The Invisible Man (2020)
Everybody Knows (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website