What's happening?

Video Sources 86 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Server 1
The Batman 2022

The Batman 2022

Unmask the truth.Mar. 01, 2022USA176 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Kur Ridler, një vrasës serial sadist, fillon të vrasë figurat kryesore politike në Gotham, Batman detyrohet të hetojë korrupsionin e fshehur të qytetit dhe të vërë në dyshim përfshirjen e familjes së ti.

The Batman 2022
The Batman 2022
The Batman 2022
The Batman 2022
The Batman 2022
The Batman 2022
The Batman 2022
The Batman 2022
The Batman 2022
The Batman 2022
Original title The Batman
IMDb Rating 8.5 153,080 votes
TMDb Rating 8 1,613 votes

Director

Matt Reeves
Director

Cast

Robert Pattinson isBruce Wayne / The Batman
Bruce Wayne / The Batman
Zoë Kravitz isSelina Kyle / Catwoman
Selina Kyle / Catwoman
Paul Dano isEdward Nashton / The Riddler
Edward Nashton / The Riddler
Jeffrey Wright isLt. James Gordon
Lt. James Gordon
John Turturro isCarmine Falcone
Carmine Falcone
Peter Sarsgaard isDistrict Attorney Gil Colson
District Attorney Gil Colson
Andy Serkis isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Colin Farrell isOswald 'Oz' Cobblepot / The Penguin
Oswald 'Oz' Cobblepot / The Penguin
Jayme Lawson isBella Reál
Bella Reál
Gil Perez-Abraham isOfficer Martinez
Officer Martinez

Similar titles

Stuber (2019)
TQM 2022
The Spy Gone North (2018)
Kimi 2022
The Prime Minister (2016)
Glass (2019)
Accident Man (2018)
Marrowbone (2017)
Escape Room (2019)
Brothers’ Nest (2018)
The Invisible Man (2020)
A Violent Separation (2019)