What's happening?

Video Sources 1609 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
The Art of Racing in the Rain (2019)

The Art of Racing in the Rain (2019)

Meet the dog who will show the world how to be humanAug. 08, 2019United States109 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një qen shtëpie me një shpirt gati njerëzor dhe me një mendje filozofi,  vlerëson jetën e tij përmes mësimeve të nxjerra nga pronari i tij njeri, një shofer  makine garash.

The Art of Racing in the Rain (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)
Original title The Art of Racing in the Rain
IMDb Rating 7.5 15,015 votes
TMDb Rating 8.3 1,004 votes

Director

Simon Curtis
Director

Cast

Milo Ventimiglia isDenny Swift
Denny Swift
Kevin Costner isEnzo (voice)
Enzo (voice)
Amanda Seyfried isAvery
Avery "Eve" Swift
Gary Cole isDon Kitch
Don Kitch
Ryan Kiera Armstrong isYoung Zoe Swift
Young Zoe Swift
Lily Dodsworth-Evans isTeenage Zoe Swift
Teenage Zoe Swift

Similar titles

Dim the Fluorescents (2017)
Ghost in the Graveyard (2019)
Father of the Year (2018)
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
Kim Possible (2019)
King Lear (2018)
Everybody Knows (2018)
Critters Attack (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
The Realm (2018)
Jumanji: The Next Level (2019)
A Bad Moms Christmas (2017)