What's happening?

Video Sources 1108 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Stuber (2019)

Stuber (2019)

Saving the day takes a pair.Jul. 11, 2019United States93 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Pasi përplasi makinën e tij, një polic i cili po merr veten nga një operacion në sy, rekruton një shofer Uber për ta ndihmuar që të kapë një tregtar heroine. Dyshja e pakënaqur, së shpejti do të kalojnë një ditë të egër zënkash dhe shkëmbime zjarri ndërsa përballen me anën e keqe të qytetit.

Stuber (2019)
Stuber (2019)
Stuber (2019)
Stuber (2019)
Stuber (2019)
Original title Stuber
IMDb Rating 6.1 28,347 votes
TMDb Rating 6.7 1,002 votes

Director

Cast

Similar titles

Overboard (2018)
Nappily Ever After (2018)
Men in Black: International (2019)
Marry Me 2022
Aladdin (2019)
Hollow Point (2019)
Ash Is Purest White (2018)
A Bad Moms Christmas (2017)
Crazy Rich Asians (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Father of the Year (2018)
City of Lies (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website