What's happening?

Video Sources 1053 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Spider-Man: Far from Home (2019)

Spider-Man: Far from Home (2019)

It’s time to step up.Jun. 28, 2019United States129 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Peter Parker dhe miqtë e tij shkojnë në një udhëtim veror në Evropë. Sidoqoftë, ata vështirë se do të jenë në gjendje të pushojnë – Peter do të duhet të bjerë dakord për të ndihmuar Nik Furin të zbulojë misterin e krijesave që shkaktojnë fatkeqësi natyrore dhe shkatërrim në të gjithë kontinentin.

Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Original title Spider-Man: Far From Home
IMDb Rating 7.5 267,341 votes
TMDb Rating 7.5 12,002 votes

Director

Jon Watts
Director

Cast

Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Jake Gyllenhaal isQuentin Beck / Mysterio
Quentin Beck / Mysterio
Marisa Tomei isMay Parker
May Parker
Jon Favreau isHarold 'Happy' Hogan
Harold 'Happy' Hogan
Zendaya isMichelle 'MJ' Jones
Michelle 'MJ' Jones
Jacob Batalon isNed Leeds
Ned Leeds
Tony Revolori isEugene 'Flash' Thompson
Eugene 'Flash' Thompson
Angourie Rice isBetty Brant
Betty Brant
Remy Hii isBrad Davis
Brad Davis

Similar titles

Hollow Point (2019)
Adrift (2018)
Guns Akimbo (2020)
The Invisible Man (2020)
A Prayer Before Dawn (2017)
Kim Possible (2019)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Men in Black: International (2019)
Bumblebee (2018)
Bright (2017)
1917
Glass (2019)