What's happening?

Video Sources 66 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Server 1
Project Gemini 2022

Project Gemini 2022

Love over spaceJan. 06, 2022Russia98 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një thriller fantastiko-shkencor për një mision hapësinor të dërguar për të formuar një planet të largët. Megjithatë, misioni ndeshet me diçka të panjohur që ka planin e vet për planetin

Project Gemini 2022
Project Gemini 2022
Project Gemini 2022
Project Gemini 2022
Project Gemini 2022
Project Gemini 2022
Project Gemini 2022
Project Gemini 2022
Original title Звёздный разум
IMDb Rating 3.4 1,745 votes
TMDb Rating 5.1 35 votes

Director

Serik Beyseu
Director

Cast

Egor Koreshkov isDr. Stephen Ross
Dr. Stephen Ross
Katerina Shpitsa isJane Rutkovsky
Jane Rutkovsky
Nikita Volkov isVadim Ladin
Vadim Ladin
Alexander Kuznetsov issenator Rigert
senator Rigert
Mikhail Bashkatov isNicholas Stoller
Nicholas Stoller
Sergey Gilev isterrorist
terrorist

Similar titles

Critters Attack (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
UFO (2018)
A Wrinkle in Time (2018)
Men in Black: International (2019)
The Invisible Man (2020)
Higher Power (2018)
Bumblebee (2018)
Glass (2019)