What's happening?

Video Sources 1157 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Phantom Thread (2017)

Phantom Thread (2017)

Dec. 25, 2017United States, United Kingdom130 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Rrobaqepësi i njohur britanik Rejnold Vudkok has në Alma, një grua të re, me dëshirë të madhe, e cila së shpejti bëhet pjesë e jetës së tij si muzë dhe dashnore e tij.

Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Phantom Thread (2017)
Original title Phantom Thread
IMDb Rating 7.5 97,151 votes
TMDb Rating 7.3 2,806 votes

Director

Cast

Daniel Day-Lewis isReynolds Woodcock
Reynolds Woodcock
Vicky Krieps isAlma Elson
Alma Elson
Lesley Manville isCyril Woodcock
Cyril Woodcock
Gina McKee isCountess Henrietta Harding
Countess Henrietta Harding
Brian Gleeson isDr. Robert Hardy
Dr. Robert Hardy
Lujza Richter isPrincess Mona Braganza
Princess Mona Braganza
Julia Davis isLady Baltimore
Lady Baltimore
Julie Vollono isLondon Housekeeper
London Housekeeper

Similar titles

The Spy Gone North (2018)
Overboard (2018)
Cook Up a Storm (2017)
Ash Is Purest White (2018)
Love Tactics 2022
Adrift (2018)
The Brave One (2007)
Bullet Head (2017)
Gotti (2018)
Barbara (2012)
King Lear (2018)
Above the Shadows (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website