What's happening?

Video Sources 1639 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Parasite (2019)

Parasite (2019)

Act like you own the place.May. 30, 2019South Korea133 Min.R
Your rating: 0
1 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Të gjithë të papunë,  në familjen  Ki-tak i shfaqet një interes i veçantë për parqet e pasura dhe magjepsëse për jetesën e tyre deri në momentin që përzihen në një incident të papritur.

Parasite (2019)
Parasite (2019)
Parasite (2019)
Parasite (2019)
Parasite (2019)
Parasite (2019)
Parasite (2019)
Parasite (2019)
Parasite (2019)
Parasite (2019)
Original title 기생충
IMDb Rating 8.6 296,225 votes
TMDb Rating 8.5 13,106 votes

Director

Bong Joon-ho
Director

Cast

Song Kang-ho isKim Ki-taek
Kim Ki-taek
Lee Sun-kyun isPark Dong-ik
Park Dong-ik
Lee Jung-eun isMoon-gwang
Moon-gwang
Jang Hye-jin isChung-sook
Chung-sook

Similar titles

Bullet Head (2017)
Irreplaceable You (2018)
King Lear (2018)
Indemnity 2022
A Star Is Born (2018)
1917
A Violent Separation (2019)
Higher Power (2018)
Guns Akimbo (2020)
Babysitting 2 (2015)
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
Barbara (2012)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website