What's happening?

Video Sources 10348 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Overboard (2018)

Overboard (2018)

A riches to rags story. If only he could remember it.Apr. 13, 2018United States, Mexico112 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një pronar i pasur dhe i llastuar jahtesh hidhet në bord dhe bëhet objektivi i hakmarrjes nga punonjësi i tij i keqtrajtuar.

Overboard (2018)
Overboard (2018)
Overboard (2018)
Overboard (2018)
Overboard (2018)
Overboard (2018)
Overboard (2018)
Overboard (2018)
Overboard (2018)
Overboard (2018)
Original title Overboard
IMDb Rating 6 30,375 votes
TMDb Rating 6.7 1,122 votes

Director

Cast

Anna Faris isKate Sullivan
Kate Sullivan
Eugenio Derbez isLeonardo Montenegro
Leonardo Montenegro
Hannah Nordberg isEmily Sullivan
Emily Sullivan
Alyvia Alyn Lind isOlivia Sullivan
Olivia Sullivan
Payton Lepinski isMolly Sullivan
Molly Sullivan

Similar titles

Above the Shadows (2019)
Marry Me 2022
Freaky Friday (2018)
Guns Akimbo (2020)
Irreplaceable You (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
A Bad Moms Christmas (2017)
Father of the Year (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Dim the Fluorescents (2017)
A Star Is Born (2018)
Aladdin (2019)