What's happening?

Video Sources 525 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Men in Black: International (2019)

Men in Black: International (2019)

The universe is expandingJun. 12, 2019China, United States115 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Burrat me të Zeza gjithmonë e kanë mbrojtur Tokën nga telashet e universit. Në këtë aventurë të re, ata do të merren me kërcënimin e tyre më të madh, më global deri më sot: një spiun në organizatën Burrat me të Zeza.

Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Men in Black: International (2019)
Original title Men in Black: International
IMDb Rating 5.6 87,467 votes
TMDb Rating 6 3,802 votes

Director

F. Gary Gray
Director

Cast

Chris Hemsworth isHenry / Agent H
Henry / Agent H
Tessa Thompson isMolly Wright / Agent M
Molly Wright / Agent M
Rebecca Ferguson isRiza Stavros
Riza Stavros
Kumail Nanjiani isPawny (voice)
Pawny (voice)
Rafe Spall isAgent C
Agent C
Laurent Bourgeois isAlien Twin #1
Alien Twin #1
Larry Bourgeois isAlien Twin #2
Alien Twin #2
Liam Neeson isAgent High T
Agent High T
Mandeiya Flory isYoung Molly
Young Molly

Similar titles

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Stuber (2019)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: The Next Level (2019)
Airplane Mode (2019)
Good Boys (2019)
Marry Me Dude (2017)
Critters Attack (2019)
Marry Me 2022
Iron Sky The Coming Race (2019)
Project Gemini 2022
Kim Possible (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website