What's happening?

Video Sources 521 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Marrowbone (2017)

Marrowbone (2017)

No one will ever separate us.Oct. 27, 2017Spain111 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një djalë i ri dhe tri motrat e tij të vogla janë të rrënuar e të shqetësuar nga një prani  ogurzezë në pallatin e zjarrtë në të cilin ata jetojnë.

Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Marrowbone (2017)
Original title Marrowbone
IMDb Rating 6.6 19,364 votes
TMDb Rating 7.2 1,072 votes

Director

Cast

George MacKay isJack Marrowbone
Jack Marrowbone
Charlie Heaton isBilly Marrowbone
Billy Marrowbone
Mia Goth isJane Marrowbone
Jane Marrowbone
Matthew Stagg isSam Marrowbone
Sam Marrowbone
Nicola Harrison isRose Marrowbone
Rose Marrowbone
Kyle Soller isTom Porter
Tom Porter
Tom Fisher isSimon Fairbairn
Simon Fairbairn

Similar titles

Dim the Fluorescents (2017)
The Art of Racing in the Rain (2019)
Barbara (2012)
The Brave One (2007)
Higher Power (2018)
Disobedience (2017)
Adrift (2018)
Bullet Head (2017)
Blue My Mind (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Cold Skin (2017)
1917

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website