What's happening?

Video Sources 1251 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Lady and the Tramp (2019)

Lady and the Tramp (2019)

Be loyal. Be brave. Be loved.Nov. 12, 2019United States111 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Qenushja spanjolle, Lejdi, jeton me një familje amerikane të shtresës së mesme. Por aventurat e saj fillojnë kur takohet me Trampin, qenin endacak, me të cilin zbulon magjinë  e jetës së rrugës.

Lady and the Tramp (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Original title Lady and the Tramp
IMDb Rating 6.3 10,740 votes
TMDb Rating 7.3 1,267 votes

Director

Charlie Bean
Director

Cast

Tessa Thompson isLady (voice)
Lady (voice)
Justin Theroux isTramp (voice)
Tramp (voice)
Thomas Mann isJim Dear
Jim Dear
Ashley Jensen isJock (voice)
Jock (voice)
Benedict Wong isBull (voice)
Bull (voice)
Janelle Monáe isPeg (voice)
Peg (voice)

Similar titles

Marry Me 2022
Above the Shadows (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019)
Love Tactics 2022
Dim the Fluorescents (2017)
Dutch (1991)
Bulletproof 2 (2020)
Overboard (2018)
Jumanji: The Next Level (2019)
Stuber (2019)
A Bad Moms Christmas (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website