What's happening?

Video Sources 831 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

The game has evolved.Dec. 09, 2017United States, India, Canada, United Kingdom, Australia, Germany119 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Rolet janë kthyer ndërsa katër adoleshentë janë thithur në botën e Jumanji – të grumbulluar kundër rhinos, mambas të zezë dhe një larmi të pafund kurthesh dhe enigmash në xhungël. Për të mbijetuar, ata do të luajnë si personazhe nga loja.

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Original title Jumanji: Welcome to the Jungle
IMDb Rating 6.9 294,049 votes
TMDb Rating 6.8 11,433 votes

Director

Jack Gill
Director

Cast

Jack Black isBethany
Bethany
Ser'Darius Blain isYoung Fridge
Young Fridge
Madison Iseman isYoung Bethany
Young Bethany
Morgan Turner isYoung Martha
Young Martha
Alex Wolff isYoung Spencer
Young Spencer

Similar titles

A Wrinkle in Time (2018)
Cold Skin (2017)
Jumanji: The Next Level (2019)
Alpha (2018)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
The Commuter (2018)
Aquaman (2018)
Accident Man (2018)
UFO (2018)
Avengement (2019)