What's happening?

Video Sources 760 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Jumanji: The Next Level (2019)

Jumanji: The Next Level (2019)

Dec. 04, 2019United States123 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Ndërsa banda kthehet në Jumanji për të shpëtuar njërën prej tyre, ata zbulojnë se asgjë nuk është ashtu siç e presin. Lojtarët do të duhet të trimërojnë pjesë të panjohura dhe të pashpjeguara në mënyrë që të shpëtojnë nga loja më e rrezikshme në botë.

Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Original title Jumanji: The Next Level
IMDb Rating 6.7 123,676 votes
TMDb Rating 7 6,674 votes

Director

Jake Kasdan
Director

Cast

Dwayne Johnson isDr. Smolder Bravestone
Dr. Smolder Bravestone
Kevin Hart isFranklin 'Mouse' Finbar
Franklin 'Mouse' Finbar
Jack Black isProfessor Sheldon 'Shelly' Oberon
Professor Sheldon 'Shelly' Oberon
Karen Gillan isRuby Roundhouse
Ruby Roundhouse
Nick Jonas isJefferson 'Seaplane' McDonough
Jefferson 'Seaplane' McDonough
Alex Wolff isSpencer Gilpin
Spencer Gilpin
Morgan Turner isMartha Kaply
Martha Kaply
Ser'Darius Blain isAnthony 'Fridge' Johnson
Anthony 'Fridge' Johnson

Similar titles

Bumblebee (2018)
Nappily Ever After (2018)
Bulletproof 2 (2020)
Kim Possible (2019)
Crazy Rich Asians (2018)
Cold Skin (2017)
Guns Akimbo (2020)
Overboard (2018)
How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Aladdin (2019)