What's happening?

Video Sources 1482 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)

The Grace Period Is OverMay. 15, 2019United States130 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Super-vrasësi John Wick kthehet me një çmim prej 14 milion dollarësh në kokën e tij dhe një ushtri vrasësish është vënë në gjurmët e tij. Pasi vrau një anëtar të repartit ndërkombëtar të vrasësve, Tryeza e Lartë, John Wick është i pakapshëm, por burrat dhe gratë gjuetarë më të pamëshirshëm në botë e presin kurdoherë.

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
Original title John Wick: Chapter 3 - Parabellum
IMDb Rating 7.5 235,887 votes
TMDb Rating 7.4 7,653 votes

Similar titles

Ash Is Purest White (2018)
The Brave One (2007)
A Prayer Before Dawn (2017)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
A Violent Separation (2019)
The Batman 2022
15 Minutes of War (2019)
Deliler (2018)
Escape Room (2019)
The Realm (2018)
Glass (2019)
Insidious: The Last Key (2018)

(1) comment

  • I really love your site.. Great colors & theme.
    Did you create this web site yourself? Please reply back as I’m
    attempting to create my own website and would love to find out where you got this from or just what the theme is called.
    Cheers!

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website