What's happening?

Video Sources 1596 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)

The Grace Period Is OverMay. 15, 2019United States130 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Super-vrasësi John Wick kthehet me një çmim prej 14 milion dollarësh në kokën e tij dhe një ushtri vrasësish është vënë në gjurmët e tij. Pasi vrau një anëtar të repartit ndërkombëtar të vrasësve, Tryeza e Lartë, John Wick është i pakapshëm, por burrat dhe gratë gjuetarë më të pamëshirshëm në botë e presin kurdoherë.

John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
Original title John Wick: Chapter 3 - Parabellum
IMDb Rating 7.5 235,887 votes
TMDb Rating 7.4 7,653 votes

Similar titles

Deliler (2018)
Glass (2019)
Stuber (2019)
Aquaman (2018)
The Prime Minister (2016)
The Batman 2022
1917
The Ledge 2022
Higher Power (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
A Violent Separation (2019)
Bulletproof 2 (2020)