What's happening?

Video Sources 868 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Iron Sky The Coming Race (2019)

Iron Sky The Coming Race (2019)

Let's make Earth great againJan. 25, 2019Finland, Germany, Belgium93 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Njëzet vjet pas ngjarjeve të Iron Sky, ish-nazisti me bazë në hënë është bërë streha e fundit e njerëzimit. Toka ishte shkatërruar nga një luftë bërthamore, por e varrosur thellë nën djerrinë qëndron një fuqi që mund të shpëtojë të fundit të njerëzimit – ose ta shkatërrojë atë një herë e përgjithmonë. E vërteta pas krijimit të njerëzimit do të zbulohet kur një armik i vjetër i çon heronjtë tanë në një aventurë në Tokën e Qetë. Për të shpëtuar njerëzimin ata duhet të luftojnë Vril, një racë e lashtë reptiliane e formësimit dhe ushtrinë e tyre të dinosaurëve.

Iron Sky The Coming Race (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Original title Iron Sky: The Coming Race
IMDb Rating 5 7,055 votes
TMDb Rating 5.1 249 votes

Director

Cast

Lara Rossi isObianaju 'Obi' Washington
Obianaju 'Obi' Washington
Kit Dale isMalcom
Malcom
Julia Dietze isRenate Richter
Renate Richter
Stephanie Paul isVril Sarah Pallin/ Vril President
Vril Sarah Pallin/ Vril President
Tom Green isDonald
Donald
Udo Kier isWolfgang Kortzfleisch
Wolfgang Kortzfleisch
John Flanders isGary the base commander
Gary the base commander
James Quinn isDeputy Commander Johan
Deputy Commander Johan

Similar titles

Bulletproof 2 (2020)
Bright (2017)
Accident Man (2018)
Aquaman (2018)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Bumblebee (2018)
A Wrinkle in Time (2018)
Indemnity 2022
1917
Freaky Friday (2018)
Adrift (2018)
How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019)