What's happening?

Video Sources 915 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Insidious: The Last Key (2018)

Insidious: The Last Key (2018)

Fear comes home.Jan. 03, 2018United States, Canada103 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Parapsikologu Elise Rainier dhe ekipi i saj udhëtojnë në Five Keys, NM, për të hetuar pretendimin e një njeriu për një përhumbje. Terrori godet shumë shpejt kur Rainier e kupton që shtëpia ku ai jeton ishte shtëpia e vjetër e familjes së saj.

Insidious: The Last Key (2018)
Insidious: The Last Key (2018)
Insidious: The Last Key (2018)
Insidious: The Last Key (2018)
Original title Insidious: The Last Key
IMDb Rating 5.7 48,110 votes
TMDb Rating 6.2 2,173 votes

Director

Adam Robitel
Director

Cast

Lin Shaye isElise Rainier
Elise Rainier
Josh Stewart isGerald Rainier
Gerald Rainier
Caitlin Gerard isImogen Rainier
Imogen Rainier
Spencer Locke isMelissa Rainier
Melissa Rainier
Hana Hayes isTeenage Elise Rainier
Teenage Elise Rainier
Tessa Ferrer isAudrey Rainier
Audrey Rainier
Kirk Acevedo isTed Garza
Ted Garza
Bruce Davison isChristian Rainier
Christian Rainier

Similar titles

Escape Room (2019)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Kimi 2022
Higher Power (2018)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
Glass (2019)
Adrift (2018)
Joker (2019)
The Batman 2022
Bullet Head (2017)
Accident Man (2018)
Critters Attack (2019)

(1) comment

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website