What's happening?

Video Sources 47 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Server 1
Indemnity 2022

Indemnity 2022

You can't outrun yourself.Feb. 11, 2022South Africa124 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Bota e një ish-zjarrfikësi në Cape Town tronditet kur ai zgjohet pranë trupit të pajetë të gruas së tij pa kujtuar çfarë ndodhi dhe të gjitha provat e tregojnë atë si vrasës.

Indemnity 2022
Indemnity 2022
Original title Indemnity
IMDb Rating 5.1 155 votes
TMDb Rating 6.8 5 votes

Director

Travis Taute
Director

Cast

Jarrid Geduld isTheo Abrams
Theo Abrams
Gail Mabalane isDetective Rene Williamson
Detective Rene Williamson
André Jacobs isGeneral Alan Shard
General Alan Shard
Nicole Fortuin isAngela Abrams
Angela Abrams
Louw Venter isErnst Viljoen
Ernst Viljoen
Hlomla Dandala isMoses Tweste
Moses Tweste

Similar titles

The Ledge 2022
The Invisible Man (2020)
Beauty and the Dogs (2017)
The Brave One (2007)
Bumblebee (2018)
Kim Possible (2019)
Hollow Point (2019)
Insidious: The Last Key (2018)
Beacon Point (2016)
Joker (2019)
The Batman 2022
UFO (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website