What's happening?

Video Sources 884 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Family vacation. It will suck the life out of you.Jun. 28, 2018United States, South Korea97 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Dracula, Mavis, Johnny dhe pjesa tjetër e Drac Pack bëjnë pushime në një anije luksoze Monster Cruise Ship, ku Dracula bie në dashuri me kapitenin e anijes, Ericka, e cila është fshehurazi një pasardhës i Abraham Van Helsing, vrasësi famëkeq përbindësh.

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Original title Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
IMDb Rating 6.3 50,189 votes
TMDb Rating 6.9 3,514 votes

Director

Cast

Adam Sandler isCount Dracula (voice)
Count Dracula (voice)
Andy Samberg isJohnny Loughran (voice)
Johnny Loughran (voice)
Selena Gomez isMavis Dracula (voice)
Mavis Dracula (voice)
Kevin James isFrankenstein (voice)
Frankenstein (voice)
David Spade isGriffin (voice)
Griffin (voice)
Steve Buscemi isWayne (voice)
Wayne (voice)
Keegan-Michael Key isMurray (voice)
Murray (voice)
Molly Shannon isWanda (voice)
Wanda (voice)
Fran Drescher isEunice (voice)
Eunice (voice)
Kathryn Hahn isEricka Van Helsing (voice)
Ericka Van Helsing (voice)

Similar titles

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Aquaman (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Bright (2017)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
A Christmas Carol (2009)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Freaky Friday (2018)
Blue My Mind (2018)
Kim Possible (2019)

(1) comment

  • It is not my first time to go to see this web site, i am visiting this web page dailly and take good data from
    here all the time.

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website