What's happening?

Video Sources 969 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Hollow Point (2019)

Hollow Point (2019)

Survivors. Outsiders. Vigilantes.Jun. 13, 2019United States90 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Kur gruaja dhe vajza e tij janë vrarë pa kuptim, një burrë i pikëlluar e gjen veten të kapur në një luftë midis një grupi vigjilentësh karizmatikë dhe krimit që infekton qytetin e tyre.

Hollow Point (2019)
Hollow Point (2019)
Hollow Point (2019)
Original title Hollow Point
IMDb Rating 4.3 374 votes
TMDb Rating 6.8 104 votes

Director

Cast

Luke Goss isHank Carmac
Hank Carmac
JuJu Chan isAmanda Ray
Amanda Ray
Dilan Jay isNolan Cooray
Nolan Cooray
Jay Mohr isTrigger
Trigger
Michael Paré isDamian Wakefield
Damian Wakefield
Roger Guenveur Smith isDetective Chuck Bryant
Detective Chuck Bryant
Bill Duke isSenior Guard James
Senior Guard James

Similar titles

Avengement (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Accident Man (2018)
Indemnity 2022
The Commuter (2018)
Guns Akimbo (2020)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
1917
Bright (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Aquaman (2018)