What's happening?

Video Sources 934 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Higher Power (2018)

Higher Power (2018)

May. 11, 2018United States95 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Kur Universi vendos atë që dëshiron, është e kotë të rezistosh. Me jetën e familjes së tij në rrezik, Joseph Steadman i gjen vetes subjektin e dëshirës së paditur të një shkencëtari maniak, në një betejë që mund të shpëtojë botën – ose ta shkatërrojë atë.

Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Higher Power (2018)
Original title Higher Power
IMDb Rating 5 2,143 votes
TMDb Rating 5.1 69 votes

Director

Cast

Jordan Danger isZoe Steadman
Zoe Steadman
Ron Eldard isJoe Steadman
Joe Steadman
Colm Feore isControl
Control
Jade Tailor isHeather Steadman
Heather Steadman
Tom Wright isTom Davis the Talk Show Host
Tom Davis the Talk Show Host
Marielle Jaffe isRhea Steadman
Rhea Steadman

Similar titles

Project Gemini 2022
A Prayer Before Dawn (2017)
TQM 2022
The Ledge 2022
Bulletproof 2 (2020)
A Violent Separation (2019)
Insidious: The Last Key (2018)
Avengement (2019)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
Adrift (2018)
15 Minutes of War (2019)
Parasite (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website