What's happening?

Video Sources 740 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Guns Akimbo (2020)

Guns Akimbo (2020)

Get loadedFeb. 27, 2020United Kingdom, Germany, New Zealand95 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një djalë i zakonshëm papritmas e gjen veten të detyruar të luftojë një betejë të ngjashme me gladiatorin për një faqe të errët që transmeton dhunën për shikuesit. Miles duhet të luftojnë Nix të armatosur shumë dhe gjithashtu të shpëtojnë ish-të dashurën e tij të rrëmbyer.

Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Guns Akimbo (2020)
Original title Guns Akimbo
IMDb Rating 6.3 12,494 votes
TMDb Rating 6.5 1,631 votes

Similar titles

Spider-Man: Far from Home (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)
Aquaman (2018)
The Commuter (2018)
Freaky Friday (2018)
Marry Me Dude (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Irreplaceable You (2018)
Jumanji: The Next Level (2019)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Airplane Mode (2019)
Marry Me 2022

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website