What's happening?

Video Sources 892 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)

Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)

Halloween comes to life.Oct. 11, 2018United States, United Kingdom90 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Dy djem përballen me një sulm nga shtrigat, monstrat, fantazmat dhe një kuzhinë që flet pasi zbulojnë një libër misterioz të autorit R.L. Stine.

Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Original title Goosebumps 2: Haunted Halloween
IMDb Rating 5.6 15,410 votes
TMDb Rating 6.1 1,140 votes

Similar titles

A Wrinkle in Time (2018)
Freaky Friday (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Bright (2017)
A Christmas Carol (2009)
Bumblebee (2018)
Adrift (2018)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
Aquaman (2018)
Kim Possible (2019)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)