What's happening?

Video Sources 1190 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminfcb.life
Glass (2019)

Glass (2019)

You Cannot Contain What You AreJan. 16, 2019United States, China129 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Në një seri takimesh përshkallëzuese, ish-rojtari i sigurisë Dejvid Dan përdor aftësitë e tij të mbinatyrshme për të gjurmuar Kevin Uendëll Kramb, një njeri i shqetësuar që ka njëzet e katër personalitete. Ndërkohë, prania e hijshme e Elaijah Prajs shfaqet si një orkestëruese që mban sekrete kritike për të dy burrat.

Glass (2019)
Glass (2019)
Glass (2019)
Glass (2019)
Glass (2019)
Glass (2019)
Glass (2019)
Glass (2019)
Glass (2019)
Glass (2019)
Original title Glass
IMDb Rating 6.7 183,174 votes
TMDb Rating 6.7 6,777 votes

Director

Cast

James McAvoy isPatricia / Dennis / Hedwig / The Beast / Barry / Heinrich / Jade / Ian / Mary Reynolds / Norma / Jalin / Kat / B.T. / Kevin Wendell Crumb / Mr. Pritchard / Felida / Luke / Goddard / Samuel / Polly
Patricia / Dennis / Hedwig / The Beast / Barry / Heinrich / Jade / Ian / Mary Reynolds / Norma / Jalin / Kat / B.T. / Kevin Wendell Crumb / Mr. Pritchard / Felida / Luke / Goddard / Samuel / Polly
Bruce Willis isDavid Dunn / The Overseer
David Dunn / The Overseer
Samuel L. Jackson isElijah Price / Mr. Glass
Elijah Price / Mr. Glass
Anya Taylor-Joy isCasey Cooke
Casey Cooke
Sarah Paulson isDr. Ellie Staple
Dr. Ellie Staple
William Turner isYoung Elijah
Young Elijah

Similar titles

Parasite (2019)
Disobedience (2017)
Crazy Rich Asians (2018)
Everybody Knows (2018)
A Star Is Born (2018)
Beauty and the Dogs (2017)
Arctic (2018)
Brothers’ Nest (2018)
Gotti (2018)
Indemnity 2022
Dim the Fluorescents (2017)
Phantom Thread (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website