What's happening?

Video Sources 1035 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Giant Little Ones (2019)

Giant Little Ones (2019)

Love without labels. Live without regrets.Jan. 03, 2019Canada93 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Dy djem adoleshentë të njohur, miqtë më të mirë që nga fëmijëria, zbulojnë jetën e tyre, familjet dhe të dashurat e rritura në mënyrë dramatike pasi një incident i papritur ndodh në natën e një feste të 17-të të ditëlindjes.

Giant Little Ones (2019)
Giant Little Ones (2019)
Giant Little Ones (2019)
Giant Little Ones (2019)
Giant Little Ones (2019)
Giant Little Ones (2019)
Giant Little Ones (2019)
Giant Little Ones (2019)
Giant Little Ones (2019)
Original title Giant Little Ones
IMDb Rating 7.2 4,083 votes
TMDb Rating 7.4 182 votes

Director

Cast

Josh Wiggins isFranky Winter
Franky Winter
Darren Mann isBallas Kohl
Ballas Kohl
Taylor Hickson isNatasha Kohl
Natasha Kohl
Maria Bello isCarly Winter
Carly Winter
Kyle MacLachlan isRay Winter
Ray Winter
Olivia Scriven isDeanne Winter
Deanne Winter
Hailey Kittle isPriscilla
Priscilla
Stephanie Moore isAngie Kohl
Angie Kohl

Similar titles

Phantom Thread (2017)
The Spy Gone North (2018)
The Art of Racing in the Rain (2019)
Glass (2019)
Creed 2 (2018)
Dim the Fluorescents (2017)
15 Minutes of War (2019)
1917
Alpha (2018)
Gotti (2018)
Arctic (2018)
Disobedience (2017)