What's happening?

Video Sources 710 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Ghost in the Graveyard (2019)

Ghost in the Graveyard (2019)

Martha wants to play...Nov. 05, 2019United States92 Min.
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një qytet i vogël hyn nën gishtin e Martës, një fantazmë që kthehet për të ndjekur fëmijët që ishin dëshmitarë të vdekjes së saj gjatë një “loje fantazmash” në Varreza si fëmijë të vegjël.

Ghost in the Graveyard (2019)
Original title Ghost in the Graveyard
IMDb Rating 5.1 1,471 votes
TMDb Rating 4.2 13 votes

Director

Cast

Kelli Berglund isSally Sullivan
Sally Sullivan
Jake Busey isCharlie Sullivan
Charlie Sullivan
Royce Johnson isSheriff D.
Sheriff D.
Maria Olsen isThe Witch
The Witch

Similar titles

Arctic (2018)
Cold Skin (2017)
Disobedience (2017)
Barbara (2012)
Blue My Mind (2018)
65th (2017)
Giant Little Ones (2019)
Gotti (2018)
Dim the Fluorescents (2017)
Ash Is Purest White (2018)
Parasite (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website