What's happening?

Video Sources 467 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Freaky Friday (2018)

Freaky Friday (2018)

Sep. 14, 2018United States90 Min.TV-G
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Kur një nënë e mbingarkuar me punë dhe vajza e saj adoleshente shkëmbejnë trupat, kanë vetëm një ditë kohë për t’i bërë gjërat drejt dhe siç duhet përsëri përpara dasmës së madhe të nënës.

Freaky Friday (2018)
Freaky Friday (2018)
Freaky Friday (2018)
Freaky Friday (2018)
Freaky Friday (2018)
Original title Freaky Friday
IMDb Rating 3.7 917 votes
TMDb Rating 5.5 94 votes

Director

Steve Carr
Director

Cast

Similar titles

How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019)
Cook Up a Storm (2017)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Aquaman (2018)
The Art of Racing in the Rain (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Crazy Rich Asians (2018)
Dutch (1991)
Blue My Mind (2018)
Stuber (2019)
Nappily Ever After (2018)
Parasite (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website