What's happening?

Video Sources 410 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminfcb.life
Father of the Year (2018)

Father of the Year (2018)

They've got one summer to make their kids proud.Jul. 20, 2018United States94 Min.TV-14
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Dy maturantët kthehen në qytetin e tyre të lindjes, ku një pyetje hipotetike – Babai i kujt do të fitonte në një luftë? – i çon në  një sakatim masiv.

Father of the Year (2018)
Father of the Year (2018)
Original title Father of the Year
IMDb Rating 5.2 8,598 votes
TMDb Rating 5.4 388 votes

Similar titles

Dim the Fluorescents (2017)
Marry Me 2022
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Lady and the Tramp (2019)
Marry Me Dude (2017)
Bulletproof 2 (2020)
Freaky Friday (2018)
Overboard (2018)
Kim Possible (2019)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Men in Black: International (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website