What's happening?

Video Sources 794 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filminfcb.life
Everybody Knows (2018)

Everybody Knows (2018)

Who did it?May. 09, 2018Spain, France, Italy, Argentina, Germany132 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Laura, një grua spanjolle që jeton në Buenos Aires, kthehet në qytetin e saj të lindjes jashtë Madridit me burrin dhe fëmijët e saj argjentinas. Sidoqoftë, udhëtimi është i mërzitshëm nga ngjarje të papritura që nxjerrin sekretet sheshit.

Everybody Knows (2018)
Everybody Knows (2018)
Everybody Knows (2018)
Everybody Knows (2018)
Everybody Knows (2018)
Everybody Knows (2018)
Original title Todos lo saben
IMDb Rating 6.9 24,482 votes
TMDb Rating 6.5 768 votes

Similar titles

Arctic (2018)
A Prayer Before Dawn (2017)
Ghost in the Graveyard (2019)
Crazy Rich Asians (2018)
Glass (2019)
Beauty and the Dogs (2017)
Gotti (2018)
Dim the Fluorescents (2017)
Phantom Thread (2017)
Bullet Head (2017)
King Lear (2018)
Cook Up a Storm (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website