What's happening?

Video Sources 1119 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Dutch (1991)

Dutch (1991)

They're the best of friends... And they've got the scars to prove it.Jul. 19, 1991United States107 Min.TV-PG
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Për të njohur djalin e të dashurës së tij, një burrë vullnetar shkon për ta zgjedhur atë nga një shkollë përgatitore …. vetëm për të mësuar se djali i saj nuk është fëmija më i mirë.

Dutch (1991)
Dutch (1991)
Dutch (1991)
Original title Dutch
IMDb Rating 6.5 11,100 votes
TMDb Rating 6.4 158 votes

Director

Peter Faiman
Director

Cast

Ed O'Neill isDutch Dooley
Dutch Dooley
Ethan Embry isDoyle Standish
Doyle Standish
JoBeth Williams isNatalie Standish
Natalie Standish
L. Scott Caldwell isHomeless Woman
Homeless Woman
Mickey Jones isTruck Driver
Truck Driver

Similar titles

Guns Akimbo (2020)
Stuber (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)
Good Boys (2019)
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
Bulletproof 2 (2020)
Overboard (2018)
Aladdin (2019)
Cook Up a Storm (2017)
Father of the Year (2018)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Crazy Rich Asians (2018)