What's happening?

Video Sources 411 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Dim the Fluorescents (2017)

Dim the Fluorescents (2017)

Jan. 21, 2017Canada128 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një aktore në vështirësi dhe një dramaturg me aspirata, derdhin të gjithë energjinë e tyre krijuese në punën e vetme me pagesë që mund të gjejnë: demonstrime të roleve për seminare trajnimi të korporatave.
Kur ata rezervojnë koncertin më të madh të karrierës së tyre në një sallë konferencash hoteli, ata fillojnë punën për prodhimin e tyre më ambicioz deri më tani.

Original title Dim the Fluorescents
IMDb Rating 5.2 235 votes
TMDb Rating 4.2 10 votes

Director

Daniel Warth
Director

Cast

Similar titles

Creed 2 (2018)
Arctic (2018)
Adrift (2018)
Joker (2019)
Father of the Year (2018)
A Star Is Born (2018)
Irreplaceable You (2018)
Blue My Mind (2018)
Kim Possible (2019)
Alpha (2018)
Cook Up a Storm (2017)
Gotti (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website