What's happening?

Video Sources 2527 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Deliler (2018)

Deliler (2018)

The true story of 7 oddly dressed fearless men of ottoman army fight against cruel Vlad.Nov. 23, 2018Turkey
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Historia e vërtetë e 7 burrave sypatrembur të ushtrisë osmane luftojnë kundër Vladit mizor.

Deliler (2018)
Deliler (2018)
Deliler (2018)
Deliler (2018)
Original title Deliler
IMDb Rating 5.6 1,920 votes
TMDb Rating 5.7 23 votes

Similar titles

Bright (2017)
Higher Power (2018)
1917
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
UFO (2018)
A Prayer Before Dawn (2017)
Avengement (2019)
Bumblebee (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Kim Possible (2019)
Spider-Man: Far from Home (2019)
Gotti (2018)