What's happening?

Video Sources 853 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Del Playa (2017)

Del Playa (2017)

Jul. 21, 2017United States101 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Duke luftuar me një të kaluar të tmerrshme, Kleri Rods duhet të përballet me një vrasës të rreptë të kthyer në rininë e saj në mënyrë që të fitojë jetën e saj – por a do ta ndihmojnë vetë demonët e saj vrasësin të kryejë hakmarrjen e tij?

Original title Del Playa
IMDb Rating 3.7 280 votes
TMDb Rating 4.3 9 votes

Director

Shaun Hart
Director

Cast

Similar titles

Insidious: The Last Key (2018)
Cam (2018)
The Prime Minister (2016)
Critters Attack (2019)
Accident Man (2018)
Escape Room (2019)
Beacon Point (2016)
UFO (2018)
The Invisible Man (2020)
Joker (2019)
The Realm (2018)
Kimi 2022

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website