What's happening?

Video Sources 617 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Critters Attack (2019)

Critters Attack (2019)

Everyone is on the menuJul. 13, 2019United States89 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Ndjek 20-vjeçaren Drea, e cila me dëshirë fillon të punojë si dado për një profesor të një kolegji që shpreson të marrë pjesë. Duke u përpjekur për të argëtuar fëmijët e profesorit Trisi dhe Xhejk, së bashku me vëllain e saj të vogël Fillipin, Drea i ata për një shëtitje, pa pasur dijeni që kafshët e huaja e misterioze  kanë zbritur në tokë dhe kanë filluan të gllabërojnë çdo gjë të gjallë që hasin.

Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Critters Attack (2019)
Original title Critters Attack!
IMDb Rating 3.7 1,461 votes
TMDb Rating 4.9 112 votes

Director

Bobby Miller
Director

Cast

Dee Wallace isAunt Dee
Aunt Dee
Leon Clingman isRanger Bob
Ranger Bob
Vash Singh isKevin Loong
Kevin Loong
Keith Arbuthnot isCritter Puppeteer
Critter Puppeteer
Steve Blum isCritters
Critters
Ho Chow isChef Loong
Chef Loong

Similar titles

Marry Me Dude (2017)
Father of the Year (2018)
Men in Black: International (2019)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Love Tactics 2022
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Stuber (2019)
Crazy Rich Asians (2018)
Cam (2018)
Brothers’ Nest (2018)
Cook Up a Storm (2017)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)