What's happening?

Video Sources 1539 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Crazy Rich Asians (2018)

Crazy Rich Asians (2018)

The only thing crazier than love is family.Aug. 15, 2018United States121 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një profesore kineze e ekonomisë lindur në amerikë, shoqëron të dashurin e saj në Singapor për martesën e mikut të tij më të mirë, vetëm për të hyrë në jetën e të pasurve dhe të famshëmve të Azisë.

Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Crazy Rich Asians (2018)
Original title Crazy Rich Asians
IMDb Rating 6.9 119,648 votes
TMDb Rating 7.1 2,912 votes

Director

Cast

Constance Wu isRachel Chu
Rachel Chu
Henry Golding isNick Young
Nick Young
Michelle Yeoh isEleanor Sung-Young
Eleanor Sung-Young
Gemma Chan isAstrid Leong-Teo
Astrid Leong-Teo
Lisa Lu isShang Su Yi
Shang Su Yi
Awkwafina isGoh Peik Lin
Goh Peik Lin
Harry Shum Jr. isCharlie Wu
Charlie Wu
Ken Jeong isGoh Wye Mun
Goh Wye Mun
Sonoya Mizuno isAraminta Lee
Araminta Lee
Chris Pang isColin Khoo
Colin Khoo

Similar titles

The Art of Racing in the Rain (2019)
Good Boys (2019)
King Lear (2018)
Cook Up a Storm (2017)
Love Tactics 2022
Joker (2019)
Ash Is Purest White (2018)
Father of the Year (2018)
1917
Cold Skin (2017)
Men in Black: International (2019)
Babysitting 2 (2015)