What's happening?

Video Sources 1139 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Cook Up a Storm (2017)

Cook Up a Storm (2017)

Feb. 10, 2017Hong Kong, China98 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një kuzhinier  i rrugës  Kantoneze dhe rivali i tij kryesor, një kuzhinier  me yll Michelin i trajnuar në francë, zbulojnë se kanë shumë të përbashkëta ndërsa përgatiten për një konkurs të famshëm botëror të kuzhinës. Një konkurs ndërkombëtar i kuzhinës bëhet një fushë beteje midis kuzhinierëve rivalë, një i famshëm për ushqimin e tij të rrugës Kantonisht dhe tjetri një kuzhinier me yje Michelin i trajnuar në Francë. Por rivaliteti i tyre merr një kthesë të papritur kur zbulojnë një armik të përbashkët dhe ndërthurin aftësitë e tyre në një bashkim të Lindjes dhe Perëndimit.

Cook Up a Storm (2017)
Cook Up a Storm (2017)
Cook Up a Storm (2017)
Cook Up a Storm (2017)
Cook Up a Storm (2017)
Cook Up a Storm (2017)
Original title 決戰食神
IMDb Rating 6.4 1,507 votes
TMDb Rating 7.5 115 votes

Similar titles

Alpha (2018)
The Spy Gone North (2018)
Men in Black: International (2019)
The Realm (2018)
Cold Skin (2017)
Ash Is Purest White (2018)
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
The Brave One (2007)
King Lear (2018)
1917
Dutch (1991)
Jumanji: The Next Level (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website