What's happening?

Video Sources 1145 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Cam (2018)

Cam (2018)

Oct. 01, 2018United States95 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një vajzë e re që merret me shfaqje për të rritur në faqen e saj të internetit, zbulon se  është zëvendësuar në mënyrë të pashpjegueshme në faqen e saj nga një kopje e saktë e vetes së saj.

Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Original title Cam
IMDb Rating 5.9 21,494 votes
TMDb Rating 5.8 1,211 votes

Similar titles

Higher Power (2018)
Glass (2019)
The Spy Gone North (2018)
Accident Man (2018)
Brothers’ Nest (2018)
Del Playa (2017)
Adrift (2018)
The Ledge 2022
Joker (2019)
Cold Skin (2017)
TQM 2022
Stuber (2019)