What's happening?

Video Sources 883 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Cam (2018)

Cam (2018)

Oct. 01, 2018United States95 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një vajzë e re që merret me shfaqje për të rritur në faqen e saj të internetit, zbulon se  është zëvendësuar në mënyrë të pashpjegueshme në faqen e saj nga një kopje e saktë e vetes së saj.

Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Cam (2018)
Original title Cam
IMDb Rating 5.9 21,494 votes
TMDb Rating 5.8 1,211 votes

Similar titles

The Invisible Man (2020)
Glass (2019)
65th (2017)
UFO (2018)
Beacon Point (2016)
Parasite (2019)
The Commuter (2018)
Inside (2007)
Indemnity 2022
Marrowbone (2017)
Accident Man (2018)
The Ledge 2022

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website