What's happening?

Video Sources 710 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko Filmin
Bumblebee (2018)

Bumblebee (2018)

Every Hero Has a BeginningDec. 15, 2018China, United States114 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Në arrati në vitin 1987, Bumblebee gjen strehim në një varrezë hekurishtesh në një qytet të vogël plazhi në Kaliforni. Në prag të mbushjes së moshës 18 vjeçare dhe përpjekjes për të gjetur vendin e saj në botë, Charlie Watson zbulon Bumblebee, të dëmtuar dhe të thyer.

Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Bumblebee (2018)
Original title Bumblebee
IMDb Rating 6.8 119,590 votes
TMDb Rating 6.7 4,822 votes

Director

Cast

Hailee Steinfeld isCharlie Watson
Charlie Watson
John Cena isAgent Jack Burns
Agent Jack Burns
Pamela Adlon isSally Watson
Sally Watson
John Ortiz isDr. Powell
Dr. Powell
Glynn Turman isGeneral Whalen
General Whalen

Similar titles

Kim Possible (2019)
Bright (2017)
Jumanji: The Next Level (2019)
Aladdin (2019)
Bulletproof 2 (2020)
Higher Power (2018)
Avengement (2019)
Deliler (2018)
Iron Sky The Coming Race (2019)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Accident Man (2018)
Critters Attack (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website