What's happening?

Video Sources 1046 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Bulletproof 2 (2020)

Bulletproof 2 (2020)

Jan. 07, 2020United States97 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Agjenti special Jack Carter me ngurrim supozon identitetin e kriminelit Archie Moisiu për të shkatërruar një familje të fuqishme të krimit të Afrikës së Jugut. Por kur Moisiu i vërtetë rrezikohet, ai dhe Carter duhet të punojnë së bashku për të prishur skemën për mirë.

Bulletproof 2 (2020)
Bulletproof 2 (2020)
Bulletproof 2 (2020)
Bulletproof 2 (2020)
Original title Bulletproof 2
IMDb Rating 3.4 224 votes
TMDb Rating 6.8 78 votes

Director

Cast

Faizon Love isJack Carter
Jack Carter
Kirk Fox isArchie Moses
Archie Moses
Tony Todd isSpecial Agent Battle
Special Agent Battle
Jade Hubner isSuper Foxy Girl
Super Foxy Girl
Tuks Tad Lungu isNigerian Gang Member
Nigerian Gang Member
Noa Milan isAnesthetist
Anesthetist
Jenna Saras isFacetime lingiere girl
Facetime lingiere girl
Jenny Umbhau isHerself - Pinkie Stunt Double
Herself - Pinkie Stunt Double

Similar titles

Love Tactics 2022
Deliler (2018)
Good Boys (2019)
Stuber (2019)
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
Bright (2017)
Bumblebee (2018)
UFO (2018)
Escape Room (2019)
Guns Akimbo (2020)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
The Art of Racing in the Rain (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website