What's happening?

Video Sources 414 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Bullet Head (2017)

Bullet Head (2017)

Dec. 07, 2017Bulgaria, United States93 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Një grup kriminelësh në karrierë e gjejnë veten të bllokuar në një depo me ligjin – dhe një “Qen Sulmues” me emrin DeNiro aty brenda.

Bullet Head (2017)
Bullet Head (2017)
Bullet Head (2017)
Bullet Head (2017)
Bullet Head (2017)
Original title Bullet Head
IMDb Rating 5.4 7,341 votes
TMDb Rating 4.9 414 votes

Director

Paul Solet
Director

Cast

Similar titles

A Prayer Before Dawn (2017)
The Brave One (2007)
Phantom Thread (2017)
The Commuter (2018)
Del Playa (2017)
Escape Room (2019)
Adrift (2018)
Barbara (2012)
Cam (2018)
Cold Skin (2017)
UFO (2018)
Bright (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website