What's happening?

Video Sources 950 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Bright (2017)

Bright (2017)

Dec. 22, 2017United States117 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Në një alternative të ditëve të sotme, ku ekzistojnë krijesa magjike midis nesh, dy policë të Los Anxhelosit përfshihen në një fushëbetejë të profetizuar.

Bright (2017)
Bright (2017)
Bright (2017)
Bright (2017)
Bright (2017)
Bright (2017)
Bright (2017)
Bright (2017)
Bright (2017)
Bright (2017)
Original title Bright
IMDb Rating 6.3 157,981 votes
TMDb Rating 6.2 4,782 votes

Director

David Ayer
Director

Cast

Similar titles

Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
Kim Possible (2019)
The Brave One (2007)
Above the Shadows (2019)
Guns Akimbo (2020)
Bulletproof 2 (2020)
Pokémon Detective Pikachu (2019)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Jumanji: The Next Level (2019)
Ash Is Purest White (2018)
Aladdin (2019)
Joker (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website