What's happening?

Video Sources 428 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Blue My Mind (2018)

Blue My Mind (2018)

Mia's body is changing.Oct. 02, 2017Switzerland97 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Mia 15-vjeçare përballet me një transformim dërrmues, i cili vë në dyshim tërë ekzistencën e saj. Trupi i saj po ndryshon rrënjësisht, dhe përkundër përpjekjeve të dëshpëruara për të ndaluar procesin, Mia së shpejti detyrohet të pranojë që natyra është shumë më e fuqishme se ajo.

Blue My Mind (2018)
Blue My Mind (2018)
Blue My Mind (2018)
Blue My Mind (2018)
Blue My Mind (2018)
Blue My Mind (2018)
Blue My Mind (2018)
Original title Blue My Mind
IMDb Rating 6.1 1,777 votes
TMDb Rating 6.8 171 votes

Similar titles

Marrowbone (2017)
Glass (2019)
Crazy Rich Asians (2018)
Barbara (2012)
Alpha (2018)
Freaky Friday (2018)
A Wrinkle in Time (2018)
The Spy Gone North (2018)
Phantom Thread (2017)
The Brave One (2007)
Iron Sky The Coming Race (2019)
A Star Is Born (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website