What's happening?

Video Sources 416 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko FilminUnknown resource
Beauty and the Dogs (2017)

Beauty and the Dogs (2017)

Oct. 18, 2017Tunisia, France, Sweden, Norway, Lebanon, Qatar, Switzerland100 Min.
Your rating: 0
6 1 vote

Per Te Shikuar Filmat Dhe Serialet Me Te Rinje Shkarkoni Applikacionin Tone  Shkarko Tani

Synopsis

Kur Mariam, një grua e re tuniziane, dhunohet nga oficerët e policisë pas largimit nga një festë, ajo zhytet në një natë pikëlluese ku duhet të luftojë për të drejtat e saj edhe pse drejtësia qëndron në anën e torturuesve të saj.

Beauty and the Dogs (2017)
Beauty and the Dogs (2017)
Beauty and the Dogs (2017)
Original title على كف عفريت
IMDb Rating 7 1,247 votes
TMDb Rating 6.8 47 votes

Similar titles

Adrift (2018)
Alpha (2018)
The Spy Gone North (2018)
Cam (2018)
Marrowbone (2017)
John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019)
The Realm (2018)
Indemnity 2022
Irreplaceable You (2018)
Arctic (2018)
Cook Up a Storm (2017)
Parasite (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website